Heading

Všechny články

Jak jsme testovali MYONE Drink

Roman Kratochvíl

Víme, že MYONE Drink funguje. Víme to, protože jsme ho testovali. Stokrát. Tisíckrát. A když si přečtete tento článek, budete to už vědět taky.

Když jsem se vydal na cestu hledání nejlepšího možného zdroje energie pro výkon, věděl jsem, že s naším týmem se nespokojíme s kompromisy a nezůstaneme na půl cesty. Byl před námi neuvěřitelně složitý úkol. Jeho součástí nebylo jen vyvinout recepturu drinku, ale také obstát s ním při testech s lidmi, které nám nic neodpustí.

Už samotný vývoj byl nesmírně obtížný a současně zajímavý. Tolik nás toho naučil. O tom ale budu vyprávět jindy.  Dnes vám chci napsat o tom, co následovalo. Musíme se ale vrátit do roku 2017.

Klinické testy na univerzitě

Když vyvinete recepturu a do ruky se vám dostanou finální vzorky, chcete skutečně odborný názor a posudek na to, zda jste dokázali splnit cíl, který jste si předsevzali.

Naše kroky vedly na Univerzitu Palackého v Olomouci a do Aplikačního Centra Baluo v Olomouci, špičkového vědeckotechnického parku specializovaném na sport. Tým profíků s tituly před i za jménem vybavený všemi myslitelnými přístroji se pustil do práce. Testovalo se na okruhu s partou běžců s připojenými drátky, čipy a čidly. Monitorovali jsme všechno. 

Otázka zněla jasně. Skutečně to funguje? Koho zajímá 30 stránková odpověď, může si ji přečíst sám. Pro vás ostatní mám jedno slovo: ANO!

Sportovci-testeři měli při testu, před kterým vypili náš drink:

  • lepší výkon - testeři měli o 2 km/hod vyšší rychlost,
  • nižší a posunutý laktát - testeři byli méně vyšťavení,
  • nižší průměrnou tepovou frekvenci - testeři se cítili lépe,
  • lepší uvolňování energie - tělo jim ji poskytlo více energie.

Věděli jsme, že jsme na dobré cestě. Těžko teď můžu popsat, jak nám tenkrát bylo. Asi nějak takhle:

Testy v reálném světě

My ale věděli, že jsme stále jen na začátku. Všechno to úsilí jsme nevynaložili pro klinické testy. Drink musí především sloužit lidem. Všem, kteří chtějí od života a sami od sebe víc a potřebují k tomu nutně čistý zdroj energie. Palivo pro své tělo.

V roce 2018 tedy vedly další kroky za sportovci. Díky spolupráci se Sportisimo a RunCzech jsme měli možnost zkusit MYONE Drink (tenkrát ještě pod názvy VolumeUp a Rundrink) na běžeckých závodech po celé republice. Možná jsme se tam tenkrát potkali?

Současně jsme využili snad každého v našem okolí, kdo kdy dokázal propotit triko. Tisíce lahviček skončily v rukou běžců, kondičních trenérů, hokejistů, fotbalistů, vášnivých nadšenců i šílených extremistů, reprezentantů a mistrů světa. Od všech jsme měli možnost sbírat zpětnou vazbu ne jen v podobě čísel, ale skrze jejich vlastní pocity. 

Cesta byla ještě dlouhá. Každý z nich nám poskytl cenné informace a názory, který nás posouvaly vpřed. Současně ale přinášely další náročnou práci při ladění receptury, technologie výroby i balení. My jsme se však nezastavili. Trvalo to roky vyladit vše k dokonalosti.

Testy finálního produktu

A to nás dostává do roku 2021. Právě teď držím v ruce lahvičku MYONE Drinku. Finální. Skvělou. V tuhle chvíli bych na ní neměnil nic. Nejde ale o mě. Jde o vás. Proto jsme opět svolali skupinu testerů. Říkáme ji MYONE Gang. Prostě jsme potřebovali jistotu. Jistotu, se kterou pak můžeme výsledek našeho snažení dát vám všem do rukou.

Nechci vám tu MYONE Drink vychvalovat. Stejně jako v profesionálním sportu - za vše mluví výsledky.

Momentka Vojty Krále z tréninku


“MYONE Drink dobře funguje v situacích, kdy vás při vašem výkonu potká nějaká fyzická krize. Pomůže vám ji zkrátka překonat.”
Vojtěch Král, reprezentant ČR v orientačním běhu

Něco vám řeknu o Vojtovi. Vojta je jediný profesionální orientační běžec v ČR. Na každém mistrovství útočí na bednu. Úžasný bojovník. Po testu nás požádal, zda bychom mu mohli připravit balík MYONE Drinku s sebou na Mistrovství Evropy, protože se chce připravovat a závodit jedině s ním. Ten jsme v tu dobu ještě neměli ve finální výrobě, ale udělali jsme všechno, co šlo, aby jej od nás dostal. Zbyl mu ještě na závod 3000m na Zlaté tretře s nejlepšími běžci světa. Skončil osmý. Rozhovor s ním a jeho zápisky jsme pro vás připravili v dalších článcích. Pomohly nám pochopit v čem je MYONE Drink silný, kde má své limity a jej nejlépe užívat, abyste z něj dostali maximum.


“Účinnost MYONE Drinku mi během testu dopomohla k tomu, abych trénink odjela na 1000 %...Je to za mě ten nejlepší doplněk, který jsem kdy vyzkoušela.”
Barbora Dimovová, mistryně světa ve sjezdu na divoké vodě

Barbora je neuvěřitelná. Ve svých 21 letech mistrovství světa vyhrála už čtyřikrát. Naprostá světová špička. Nejen že si ohromně vážíme jejího zapojení do MYONE Gangu, ale její zpětná vazba nám ohromě pomáhá. Hrozně jsme se těšili, že Báře MYONE Drink pomůže na startu letošní sezony. Přejeme ji brzké uzdravení z jejího zranění. MYONE Drink tu na tebe počká...“Chuť a vstřebatelnost vynikající. Můj výkon byl nadprůměrný a po běhu jsem neměl pocit únavy.”
Michal Gural

A na tohle bych málem zapomněl. MYONE Drink byl vždy postaven na vizi zdroje čisté energie, který prokazatelně funguje, je nekompromisně přírodní a skvěle chutná. Když vám to potvrdí Michal Gural, profesionální voják, co má za sebou mnoho zahraničních misí a studium v US Army, něco to znamená.


“Vypadá jako pomerančový džus, ale pomerančový džus toto neumí.”
Jiří Kulich

Jirka je IT manager, ale také hokejista, dobrovolný hasič a táta od velké rodiny. A jeho parafráze slavné hlášky z popelky nás jen utvrdila, že naši vizi MYONE Drink prostě naplňuje.


“Nakoplo mě to na celý den a hlavně jsem ocenil jak drink působil na mentální stránku. Chuťově naprosto super věc, cítil jsem jen ovoce a žádnou chemii.”
Stanislav Kohoutek

Standa je profesionální trenér badmintonu, vede akademii v Brně, trénuje řadu reprezentantů a vystihl to přesně. MYONE Drink vás připraví na váš výkon díky tomu, že vám vyladí hlavu a dodá energii. Díky tomu se cítíte lépe, dokážete to, co jste si předsevzali, a ještě máte energie dost na celý den.

MYONE Drink má před sebou stále dlouhou cestu. Ale jedna věc je jistá. Tenhle zdroj čisté přírodní energie se vám právě dostává do rukou. Jeho chuť a především účinky si můžete vyzkoušet sami. A já jsem přesvědčen, že náš tým splnil svůj cíl.
Potvrdíte nám to?

Roman Kratochvíl, zakladatel MYONE Drink

O Romanovi si přečtěte v sekci O nás.

Všechny články

Jak jsme testovali MYONE Drink

Roman Kratochvíl

Víme, že MYONE Drink funguje. Víme to, protože jsme ho testovali. Stokrát. Tisíckrát. A když si přečtete tento článek, budete to už vědět taky.

Když jsem se vydal na cestu hledání nejlepšího možného zdroje energie pro výkon, věděl jsem, že s naším týmem se nespokojíme s kompromisy a nezůstaneme na půl cesty. Byl před námi neuvěřitelně složitý úkol. Jeho součástí nebylo jen vyvinout recepturu drinku, ale také obstát s ním při testech s lidmi, které nám nic neodpustí.

Už samotný vývoj byl nesmírně obtížný a současně zajímavý. Tolik nás toho naučil. O tom ale budu vyprávět jindy.  Dnes vám chci napsat o tom, co následovalo. Musíme se ale vrátit do roku 2017.

Klinické testy na univerzitě

Když vyvinete recepturu a do ruky se vám dostanou finální vzorky, chcete skutečně odborný názor a posudek na to, zda jste dokázali splnit cíl, který jste si předsevzali.

Naše kroky vedly na Univerzitu Palackého v Olomouci a do Aplikačního Centra Baluo v Olomouci, špičkového vědeckotechnického parku specializovaném na sport. Tým profíků s tituly před i za jménem vybavený všemi myslitelnými přístroji se pustil do práce. Testovalo se na okruhu s partou běžců s připojenými drátky, čipy a čidly. Monitorovali jsme všechno. 

Otázka zněla jasně. Skutečně to funguje? Koho zajímá 30 stránková odpověď, může si ji přečíst sám. Pro vás ostatní mám jedno slovo: ANO!

Sportovci-testeři měli při testu, před kterým vypili náš drink:

  • lepší výkon - testeři měli o 2 km/hod vyšší rychlost,
  • nižší a posunutý laktát - testeři byli méně vyšťavení,
  • nižší průměrnou tepovou frekvenci - testeři se cítili lépe,
  • lepší uvolňování energie - tělo jim ji poskytlo více energie.

Věděli jsme, že jsme na dobré cestě. Těžko teď můžu popsat, jak nám tenkrát bylo. Asi nějak takhle:

Testy v reálném světě

My ale věděli, že jsme stále jen na začátku. Všechno to úsilí jsme nevynaložili pro klinické testy. Drink musí především sloužit lidem. Všem, kteří chtějí od života a sami od sebe víc a potřebují k tomu nutně čistý zdroj energie. Palivo pro své tělo.

V roce 2018 tedy vedly další kroky za sportovci. Díky spolupráci se Sportisimo a RunCzech jsme měli možnost zkusit MYONE Drink (tenkrát ještě pod názvy VolumeUp a Rundrink) na běžeckých závodech po celé republice. Možná jsme se tam tenkrát potkali?

Současně jsme využili snad každého v našem okolí, kdo kdy dokázal propotit triko. Tisíce lahviček skončily v rukou běžců, kondičních trenérů, hokejistů, fotbalistů, vášnivých nadšenců i šílených extremistů, reprezentantů a mistrů světa. Od všech jsme měli možnost sbírat zpětnou vazbu ne jen v podobě čísel, ale skrze jejich vlastní pocity. 

Cesta byla ještě dlouhá. Každý z nich nám poskytl cenné informace a názory, který nás posouvaly vpřed. Současně ale přinášely další náročnou práci při ladění receptury, technologie výroby i balení. My jsme se však nezastavili. Trvalo to roky vyladit vše k dokonalosti.

Testy finálního produktu

A to nás dostává do roku 2021. Právě teď držím v ruce lahvičku MYONE Drinku. Finální. Skvělou. V tuhle chvíli bych na ní neměnil nic. Nejde ale o mě. Jde o vás. Proto jsme opět svolali skupinu testerů. Říkáme ji MYONE Gang. Prostě jsme potřebovali jistotu. Jistotu, se kterou pak můžeme výsledek našeho snažení dát vám všem do rukou.

Nechci vám tu MYONE Drink vychvalovat. Stejně jako v profesionálním sportu - za vše mluví výsledky.

Momentka Vojty Krále z tréninku


“MYONE Drink dobře funguje v situacích, kdy vás při vašem výkonu potká nějaká fyzická krize. Pomůže vám ji zkrátka překonat.”
Vojtěch Král, reprezentant ČR v orientačním běhu

Něco vám řeknu o Vojtovi. Vojta je jediný profesionální orientační běžec v ČR. Na každém mistrovství útočí na bednu. Úžasný bojovník. Po testu nás požádal, zda bychom mu mohli připravit balík MYONE Drinku s sebou na Mistrovství Evropy, protože se chce připravovat a závodit jedině s ním. Ten jsme v tu dobu ještě neměli ve finální výrobě, ale udělali jsme všechno, co šlo, aby jej od nás dostal. Zbyl mu ještě na závod 3000m na Zlaté tretře s nejlepšími běžci světa. Skončil osmý. Rozhovor s ním a jeho zápisky jsme pro vás připravili v dalších článcích. Pomohly nám pochopit v čem je MYONE Drink silný, kde má své limity a jej nejlépe užívat, abyste z něj dostali maximum.


“Účinnost MYONE Drinku mi během testu dopomohla k tomu, abych trénink odjela na 1000 %...Je to za mě ten nejlepší doplněk, který jsem kdy vyzkoušela.”
Barbora Dimovová, mistryně světa ve sjezdu na divoké vodě

Barbora je neuvěřitelná. Ve svých 21 letech mistrovství světa vyhrála už čtyřikrát. Naprostá světová špička. Nejen že si ohromně vážíme jejího zapojení do MYONE Gangu, ale její zpětná vazba nám ohromě pomáhá. Hrozně jsme se těšili, že Báře MYONE Drink pomůže na startu letošní sezony. Přejeme ji brzké uzdravení z jejího zranění. MYONE Drink tu na tebe počká...“Chuť a vstřebatelnost vynikající. Můj výkon byl nadprůměrný a po běhu jsem neměl pocit únavy.”
Michal Gural

A na tohle bych málem zapomněl. MYONE Drink byl vždy postaven na vizi zdroje čisté energie, který prokazatelně funguje, je nekompromisně přírodní a skvěle chutná. Když vám to potvrdí Michal Gural, profesionální voják, co má za sebou mnoho zahraničních misí a studium v US Army, něco to znamená.


“Vypadá jako pomerančový džus, ale pomerančový džus toto neumí.”
Jiří Kulich

Jirka je IT manager, ale také hokejista, dobrovolný hasič a táta od velké rodiny. A jeho parafráze slavné hlášky z popelky nás jen utvrdila, že naši vizi MYONE Drink prostě naplňuje.


“Nakoplo mě to na celý den a hlavně jsem ocenil jak drink působil na mentální stránku. Chuťově naprosto super věc, cítil jsem jen ovoce a žádnou chemii.”
Stanislav Kohoutek

Standa je profesionální trenér badmintonu, vede akademii v Brně, trénuje řadu reprezentantů a vystihl to přesně. MYONE Drink vás připraví na váš výkon díky tomu, že vám vyladí hlavu a dodá energii. Díky tomu se cítíte lépe, dokážete to, co jste si předsevzali, a ještě máte energie dost na celý den.

MYONE Drink má před sebou stále dlouhou cestu. Ale jedna věc je jistá. Tenhle zdroj čisté přírodní energie se vám právě dostává do rukou. Jeho chuť a především účinky si můžete vyzkoušet sami. A já jsem přesvědčen, že náš tým splnil svůj cíl.
Potvrdíte nám to?

Roman Kratochvíl, zakladatel MYONE Drink

O Romanovi si přečtěte v sekci O nás.

Mohlo by vás zajímat