Používají nás

Jsme hrdí na to, že se za MYONE Drink zaručují špičkoví lidé ve svých oborech.
Přečtěte si, jak a proč MYONE Drink používají.

Rodina
Michaela Kněžková
Mamma blogerka
@mklife_prvni_pomoc_detem
MYONE Drink, přírodní, bez kofeinu a stimulantů, je pro mě zdravá srdcovka, která na našem trhu chyběla. Tento vytuněný mangový fresh je vhodný pro těhotné i kojící ženy, pro sportovce, zombie mámy i řidiče.
Sport
MUDr. Radomír Maráček
Sportovní lékař
sportovnimedicina.cz
Pokud chceme tělu dodat energii, musíme přemýšlet o tom, co jíme, v jaké kvalitě, formě a množství. Tělo nejlépe využije přírodní zdroje cukrů a tuků. Všechno ostatní s sebou nese nějakou formu zátěže, ať už na úrovni vstřebávání nebo dlouhodobých vlivů. Až budete vybírat, buďte přísní. Mějte dvě podmínky: 1. maximum získat a 2. vůbec nezatížit. To je MYONE Drink!
Sport
Eva Puskarčíková
Biatlonistka
@eva.pusk
MYONE Drink jsou chytře nastavené sacharidy, které se uvolňují spolehlivých devadesát minut. Díky němu jsem se nemusela bát výkyvů cukru v krvi. Hledáte, čím nahradit stimulanty? Tak jste to právě našli!
Business
David Vaníček
Podcaster, podnikatel
@davanicek
Vím, že dlouhodobější energii mi dodává správné jídlo, s čímž mám ale jako podnikatel a rodič dvou dětí na rodičovské docela problém. MYONE Drink jsem testoval místo kafe a odpoledního jídla. Jako svačina, která vás nakopne a nenechá padnout do "hladové propasti", v níž pak sníte mamuta i s jeskyní, je to super výrobek. A oceňuju, že na rozdíl od běžných energeťáků mi po něm není špatně.
Fitness
Hedvika Hejduková
Nutriční specialistka
@hedushej
Co když z nějakého důvodu nepijete kávu ale potřebujete něčím nahradit její povzbuzující účinek? MYONE Drink skvěle nabudí, nezatíží trávicí systém a je složený ze samých tělu i mysli prospěšných lahůdek. Exotická chuť manga a pomeranče je doplněná o MTC olej a tapiokový škrob.
Sport
Barbora Dimovová
Kanoistka na divoké vodě
@barunkaa_dim
Zprvu jsem byla skeptická. Všichni kolem berou kofeinové tabletky, stimulanty, ale mně se do toho zkrátka nechce. Zvykla jsem si na MYONE Drink. Jakmile do závodu zbývá dvacet minut, napiju se a všechno se ve mně probudí.
Sport
Tomáš Švejda
Badmintonista
@tom.svejda
MYONE Drink je pro mě poctivý a jedinečný zdroj energie! Díky jeho kvalitnímu a efektivnímu složení si ho mohu dát s chutí a bez výčitek před zápasem, náročným tréninkem nebo při dlouhém dni ve škole. Svou nutriční kompozicí zasytí, ale nezatíží a zejména dodá postupným uvolňováním sacharidů dostatek energie.
Sport
Vojtěch Král
Orientační běžec
@vojcek_kral
Používám jako zdroj energie v situacích, kdy mě čeká nějaká fyzická krize. MYONE Drink mi ji pomůže překonat. Poprvé jsem vyzkoušel před náročným tréninkem a oceňuji úžasnou chuť, výbornou stravitelnost, i to, že mě nepálila žáha.